Facebook Pixel
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM!
Sepetim
  • 2 Yıl Garantili 2 Yıl Garantili
  • Ücretsiz Teslimat Ücretsiz Teslimat
  • Ücretsiz Kurulum Ücretsiz Kurulum
Malzeme Ahşap
Renkler Çam
Ahşap Bakimi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Doğal boyalı ürünlerde kimyasallarla temizleme yapmayınız.Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ti̇cari̇ Garanti̇ Var
Montaj Düzeyi̇ Kurulum gerektiriyor
Konsol Malzemesi̇ Ahşap
Konsol Üst Yüzey Malzemesi̇ Ahşap
Konsol Ayak Malzemesi̇ Metal
Konsol Ayak Rengi̇ Siyah
Ek Bi̇lgi̇ler konsol üst tabla ve kapaklarda metal dekoratif aksesuarlar kullanılmıştır. Konsol kapak ve çekmecelerde çam çıtalarla çerçeve çalışması yapılmıştır. 2 kapak, 4 çekmeceden oluşmaktadır. Yavaşlatıcı ray sistemi mevcuttur.
Konsol Geni̇şi̇li̇k 200
Konsol Deri̇nli̇k 50
Konsol Yüksekli̇k 80

Bu ürün heroda.com profesyonel teslimat ekipleri tarafından teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda ekibimiz seninle iletişime geçer ve müsait olduğun zaman diliminde teslimatı planlar.


Güncel teslimat tarihini öğrenmek için takım içeriğini belirleyerek ürünü sepete ekleyebilirsin.


Bu ürünün teslimatı ve kurulumu profesyonel ekiplerimiz tarafından Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yorumunuzu Ekleyin

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.


Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.


Bu ürünü 2 yıl boyunca Heroda Garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Trz-104 Balat Konsol

Değerlendirme:
0 % of 100
7.960,00 ₺
Kargoya teslim süresi - 4 hafta