Facebook Pixel
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM!
Sepetim
  • 2 Yıl Garantili 2 Yıl Garantili
  • Ücretsiz Teslimat Ücretsiz Teslimat
  • Ücretsiz Kurulum Ücretsiz Kurulum
Malzeme MDF + 1. Kalite Suntalam
Malzeme MDF+Suntalam
Ayak Özelliği Plastik Ayak
Ayak Rengi Siyah
Şifonyer Kapak Özelliği TEK KAPAK,3 ÇEKMECE
Şifonyer İçeriği 3 ÇEKMECE,SLOW MOTİON RAYLAR
Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Doğal boyalı ürünlerde kimyasallarla temizleme yapmayınız.Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Şifonyer Genişlik 138 cm
Şifonyer Derinlik 50 cm
Şifonyer Yükseklik 90 cm
Şifonyer Aynası Genişlik 90 cm
Ek Açıklama LEDLİ DEKORATİF AYNA. CEVİZ KAPLAMALI ALÜMİNYUM PROFİLLER. GOLD DETAYLI ANTRASİT AYAKLAR. CNC DETAYLAR. 3 BOYUTLU AHŞAP TASARIM. ANTRASİT ÜST ÇEKMECE DETAYI. BAS-AÇ ÖZELLİĞİ BULUNAN ÇELİK KASA BÖLMESİ. SESSİZ ÇALIŞAN FRENLİ ÇEKMECELER.

Bu ürün heroda.com profesyonel teslimat ekipleri tarafından teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda ekibimiz seninle iletişime geçer ve müsait olduğun zaman diliminde teslimatı planlar.


Güncel teslimat tarihini öğrenmek için takım içeriğini belirleyerek ürünü sepete ekleyebilirsin.


Bu ürünün teslimatı ve kurulumu profesyonel ekiplerimiz tarafından Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yorumunuzu Ekleyin

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.


Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.


Bu ürünü 2 yıl boyunca Heroda Garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Paris Şifonyer

Değerlendirme:
0 % of 100
2.680,00 ₺
Kargoya teslim süresi - 4 hafta