Facebook Pixel
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM!
Sepetim
Bu ekrandan heroda.com’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapacağınızı seçebilirsiniz.
Ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak, banka hesabımıza havale/EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı
Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikle hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemelisiniz. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Ödemelerin alınabilmesi için kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. 'Ödemeyi Onayla' butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Havale/EFT
Havale/EFT ile ödeme yapmak istediğinizde Havale/EFT ile ödeme yap butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan iban numaralarını not alıp internet bankacılığı veya ATM’ler üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Banka hesabına 2 iş günü içinde havale/EFT’nin yapılması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.