Facebook Pixel
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM!
Sepetim

FİLTRELE

Koltuk Takımı

Toplam 163 ürün bulundu...

Neredeyse her evin olmazsa olmazlarından biri oturma odasıdır. Oturma odası evin en çok kullanılan odalarından biridir. Bu yüzden oturma odasında sıklıkla koltuk takımı tercih edilmektedir. Günlük hayatta eve girer girmez kendimizi attığımız koltukların konforlu olması evine düşkün herkes için oldukça önemlidir. Bu koltuklar konforlu olmasının yanı sıra farklı birçok özellikle sahiptir. Koltuklar evlerinize rahatlık ve konfor sunmakla beraber yaşam tarzınıza ve estetik zevklerinize hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır.

Koltuk takımı isminden de anlaşılacağı üzere aynı modelde birkaç koltuğun bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Genellikle bu takımlar bir adet üçlü, bir adet ikili iki adet tekli olmak üzere tasarlanmaktadır. Sayfamızda satışa sunulan koltuk takımı modellerinin her birinin koltuğunun detayları aynı üretilmektedir. Kumaş rengi, desen tasarımı ve koltukların üzerinde bulunan her bir materyal birbiriyle uyumludur.Köşe Koltuk Takımlarıyla Evlerinize Farklılık Katın

Günümüzde en çok tercih edilen koltuk takımı arasında köşe koltuk takımı vardır. Sitemizde yer alan markaları incelediğinizde neredeyse birçok markanın bu koltuklarının yer aldığını ve gün geçtikçe popülerleştiğini görebilirsiniz. Zamanla değişen ev algısıyla beraber insanların minimalist hayat sürmesi köşe koltuk takımlarına olan ilginin artmasına öncülük etmiştir. Köşeli koltuk takımı sayesinde eğer küçük bir evde oturuyorsanız evinizin daha geniş ve ferah görünmesini sağlayabilir ve minimal bir oturma odası tasarlayabilirsiniz. Küçük evlerde kullanılan köşe koltuk takımları evinizde yer tasarrufunu sağlar ve ihtiyacınız olan diğer mobilyalar için alan açmanıza yardımcı olur.

Her koltuk takımı için olduğu gibi köşe koltuk takımlarını da istediğiniz tarzda bulabilirsiniz. Modern mobilya modelleri içerisinde yer alan köşe koltuk takımları günlük hayatınızı daha pratik ve konforlu geçirmenizi sağlar. Modern köşe koltuk takımları sadeliği ve yalınlığıyla tam bir minimal yaşam tarzının öncüsü olarak tasarlanmaktadır. Bulunduğunuz ortamı modern köşe koltuk takımı ile tasarlarsanız konforunuzla beraber asil ve zarif tarzınızı da koruyabilirsiniz. Eğer evinizde ve bulunduğunuz ortamlarda şık ve gösterişli bir tasarımı benimsiyorsanız sitemizde bulunan avangard model ve klasik model köşe koltuk takımlarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Avangart model köşe koltuk takımları sayesinde evinizin şık ve gösterişli yönünü ön plana çıkarabilirsiniz. Kendinizi oldukça özel hissedeceğiniz bu koltuklarda sevdiklerinizle vakit geçirmek size ve misafirlerinize eşsiz bir ortam yaratacaktır. Köşe koltuk takımlarını bir diğer çeşidi ise klasik köşe koltuk takımlarıdır. Evinizde tercih edeceğiniz bu klasik model köşe takımlar ağırlıklı olarak ahşaptan yapılmaktadır. Koltuk köşelerinde bulunan ahşapların üzerindeki oymalar mobilyanın havasını değiştirmektedir. Kumaş ve ahşabın bir araya gelmesiyle oluşturulan güzel ve eşsiz tasarımlara eşlik eden çeşitli oyma modelleri bulunduğunuz ortama refah ve doğa esintili bir hava katmaktadır. Eğer hem konforunuza düşkün hem de şıklığın bir arada olmasını diliyorsanız klasik köşe model koltuk takımı çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Chester Koltuk Takımı İle Tarzınızda İngiliz Esintisini Yakalayın

Her türlü çeşidi içinde barındıran koltuk takımlarının olmazsa olmazlarından biri de chester model koltuk takımlarıdır. Chester koltukların kabarık modellerde tasarlanıp üretilmesi isminden de anlaşılacağı üzere tam bir İngiliz esintisini yansıtmaktadır. Chester koltuklar kapitone düğmelerle oluşturulmuş baklava dilimi görüntüsüne sahip koltuklardır. Chester model koltuk takımı kumaşları genellikle kadife ve hakiki deri özelliklerine sahiptir. Keten, şönil tarzı kumaşlardan da chester köşe takımı tasarlanmaktadır. Chester model koltuk takımlarının tasarımında kullanılan çeşitli kumaşlar sayesinde odanızın ve bulunduğunuz ortamların havasını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Gösterişli bir ortam yaratmak istiyorsanız chester koltuk takımlarınızda hakiki ve parlak deri kumaşı tercih edebilirsiniz. Bir yandan şıklığınızı yansıtmak diğer yandan da sadeliğinizi korumak isterseniz keten kumaş Chester tarzında bir koltuk takımı tercih edebilirsiniz.

Chester model koltuk takımlarında kumaş seçimi oldukça önemli bir detaydır. Hakiki deri olmayan fakat karşıdan deri görünümü veren nubuk kumaşın diğer kumaşlara göre daha sert olması Chester koltuklarda kullanılan kapitone düğme işçiliğinin zarar görmesine sebep olabilir. Chester koltuk takımlarında tercih ettiğiniz kumaşın yumuşak olması, kapitone düğmelerle oluşturan baklava dilim modelinin daha güzel ve sağlam bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olur. Gerçek bir Chester koltuk takımı ile ortama bir İngiliz esintisi vermek isterseniz gerçek deri kumaştan tasarlanmış bir Chester koltuğu tavsiye etmekteyiz.

Chester koltuk takımlarının bu kadar çeşitli olması kullanım alanlarının da geniş olduğunu göstermektedir. Chester koltuk takımlarını başta kendi evlerinizde olmak üzere otel odalarında, bekleme alanlarında, otel ve hastane lobilerinde, ofislerde ve son olarak restoranlarda kullanarak özgün tarzınızı dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.Evinizin Dekorasyonuna Uygun Koltuk Takımı Modelleri

Mobilya sektörünün en popüler ürünlerinden biri koltuk takımı. Günümüzde gelişen teknoloji ve tasarımlarla herkesin ihtiyaçlarına, isteklerine ve estetik zevklerine hitap edecek koltuk tasarımları bulmak mümkündür. Sade, yalın, şık, zarif ve gösterişli modellerle evinizi, işyerinizi, çalışma odanızı ve bulunduğunuz diğer tüm yerleri dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Kendinizi modern hayatın minimal akışına kaptırmayı seven biriyseniz modern tarzda koltuk takımı modelleri sayesinde paylaştığınız ortamın konforunu koruyarak zarif bir etki oluşturabilirsiniz. Aksine gösterişi ve şıklığı önceleyen biriyseniz Avangard Model ve Luxury Model koltuk takımı tercihi isabetli olacaktır. Bu modelleri sayfamızdaki markaların sunum ve tasarımlarıyla rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Eğer evinizde doğallığın ve şıklığın bir arada bulunmasına özen gösteriyorsanız kenarlarında ahşap oymaların ve süslemelerin yer aldığı Klasik Model koltuk takımı seçimi isabetli bir karar olacaktır.Salon için kullanılacak olan koltuk takımı modelleri arasında ikili, üçlü ve tekli berjer koltuk çeşitleri vardır.

Oturma grubu arasında ön plana çıkan koltuk takımı modellerinden biri de çekyatlardır. Çekyat özelliğine sahip koltuk takımı diğerlerine nazaran farklı bir fonksiyona sahiptir. Çekyat koltuk takımları kullanarak evinizdeki bazı eşyalar için yeni depolama yerleri açabilirsiniz. Çekyatların altında bulunan alanlar sayesinde kullanmadığınız yatak eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan çeşitli koltuk takımı arasında köşeli çekyatlar da bulunmaktadır. Oturma odanızın veya salonunuzun hacmi küçükse bu takımı tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Bu mobilya tasarımının köşeli olma özelliği sayesinde kullanım alanınız ferahlayacak ve kalabalık bir ev görüntüsünden kurtulmuş olacaksınız.Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk takımı fiyatları oldukça çeşitli ve değişkendir. Koltuk takımı fiyatları koltuğun dayanıklılığına, yapımında kullanılan malzemesine, kumaş türüne, hacmine göre değişiklik gösterebilir. Meşe ağacından üretilmiş klasik model koltuk takımı ile ağaç kökenli malzemelerden üretilmiş klasik model koltuk takımı arasında yüksek fiyat farkı bulunabilir. Aynı şekilde bahsettiğimiz hakiki deri Chester model koltuk takımı ile keten kumaştan üretilmiş Chester model koltuk takımı aynı fiyatta satışa sunulmamaktadır. Yani kumaş türü, ahşap kalitesi, koltuğun dayanıklı olmasını sağlayacak diğer önemli unsurlar koltuk takımı fiyatlarını etkilemektedir. Aynı zamanda koltuk takımı içerisinde yer alan parça sayısı da fiyatı etkilemektedir. Bazı takımları oturma grubu olarak satın alabilirken bazılarını tek tek alma opsiyonuna sahip olabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna uyumlu koltuk takımlarını kendi tarzınıza hitap eden kategorilerde inceleyebilir ve cebinize uygun fiyata sitemizden sipariş verebilirsiniz.