Facebook Pixel
TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM!
Sepetim

FİLTRELE

Bebek Odası Mobilyaları

Toplam 10 ürün bulundu...

Bebek odası mobilyaları her mağazada rahatlıkla bulacağınız ürünlerdir. Bebek odası kurmak için genellikle karyola, yatak, şifonyer ve dolap gibi mobilyalar gereklidir. İsteğe bağlı olarak annelerin çocuklarını daha kolay emzirebilmek için bebek odası mobilyaları listesine tekli ve sallanan sandalye de ekleyebilirsiniz. Geniş bir bebek odasına sahipseniz tekli ve sallanan sandalyeler dinlenmeniz için isabetli bir seçim olacaktır. Bebek odası mobilyaları üretimi için kullanılan malzemelerin neredeyse çoğu ahşaptır. Mobilyaların çoğunun ahşaptan üretilmesi odanıza ferahlık ve sadelik katacaktır. Ahşap modellerle dekore edilmiş bir odada çocuğunuzun sağlıklı bir uyku uyuyacağını deneyimleyebilirsiniz.Bebek Odası Mobilya Takımı

Bebek odası mobilya takımı için üretilen tasarımların ve modeller oldukça çeşitlidir. Her mağazada rahatlıkla dilediğiniz tarza uygun bebek odası mobilya takımı bulabilirsiniz.

Dayanıklı ve sağlam mobilya takımları tercih etmeye özen gösterirseniz uzun ömürlü kullanabilirsiniz.Bebek Karyolası ve Beşiği

Bebek odası mobilyaları temel parçalarından biri bebek karyolasıdır. Bebek yatağı ve bebek beşiği olarak da bulunmaktadır. Bebek karyola modellerinin çoğu ahşaptan üretilmiştir. 0-2 yaş grubu bebek odası için seçeceğiniz bebek karyolasının ölçüleri önemlidir. Bebek karyolasının yerleşeceği alan ve odanızın ölçüleri uyumlu ve orantılı olmalıdır.

Bebek karyolası ve beşiği tasarımları çocuğunuzun güvenliğini önceleyerek tasarlanmaktadır. Bebeklerin düşme tehlikesine karşı karyolanın ön bölümü parmaklıkla tasarlanmıştır. Bu parmaklık koruyucu sayesinde hem bebeğinizin yüzünü görerek uykusunu takip edebilecek hem de güvenliğini sağlayacaksınız.

Bebek karyola ve beşiklerinin alt kısmında çoğu zaman çekmeceler vardır. Bu çekmecelere bebeğinizin acil ihtiyaçlarını, giysilerini, bezlerini yerleştirebilirsiniz. Karyola ve beşikte bulunan çekmeceler ayrıca size fazladan depolama alanı yaratmaktadır. Bebeğinizin eşyaları gardıroba sığmıyorsa bir kısmını karyola ve beşiğin çekmecelerine yerleştirebilirsiniz.

Bebek karyolası ve beşiği için söylenecek bir diğer önemli konu ise sonradan değiştirilebilir olanları seçmektir. Çocuklar 0-3 yaş arasında çabucak büyümektedir. Bu yüzden yeni bir karyola almak zorunda kalabilirsiniz. Karyola ve beşiğin parmaklıklı korumalarını çıkararak çocuğunuzun daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek karyola ve beşikler için üretilen yataklar da çocuğunuzun bütün gece huzurlu bir uyku uyuması için özel pamuklu yataklar da seçenekler arasındadır.Bebek Odası Gardırop

Bebek odası mobilyaları arasında önemli bir yere sahip olan üründür. Bebek odası takımı içinde bulunan gardırop genellikle 2 kapılı olacak şekilde üretilmektedir. İki kapılı bebek gardıroplarına eşyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Bebeğinizin giysi hacmi yetişkinler kadar büyük olmadığı için size yeterli olacaktır. Dilerseniz 3 kapılı bebek gardıroplarını da tercih edebilirsiniz. Bebek odanızın alanı genişse ve bebeğinizin eşyası fazla ise gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Geniş hacminden dolayı yalnızca bebek giysileri değil, bebek çantalarını, ayakkabılarını, bezlerini ve diğer eşyalarını dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Bebek gardıroplarının içinde bulunan bölme ve raflar eşyaları yerleştirmenizde kolaylık sağlayacaktır. Gardırop günlük hayatta çok kullanılan bir mobilya olduğu için eşyaların kolayca dağılmaması gereklidir. Hacimli rafları sayesinde eşyalarınızı gün boyu düzenli tutabilirsiniz.

Bebek odası gardırobu da diğer bebek odası mobilyaları gibi ahşaptan üretilmiştir. Dayanıklı ve sağlam ahşap malzemesinden dolayı uzun yıllar kullanabilme imkânı sağlıyor. Son zamanlarda tasarlanan bebek odası mobilyaları sade ve modern çizgilerle tarzını her dönemde korumaktadır.Bebek Odası Şifonyeri

Bebek odası mobilyalarının bir diğer olmazsa olmazı da şifonyerdir. Bebek odası şifonyer ölçüleri sabit değildir, mağazadan mağazaya değişebilir. Bebek odasına şifonyer almadan önce yapmanız gereken ilk şey şifonyerin geleceği alanın ölçüsünü hesaplamaktır. Bebek odanız büyükse geniş ve uzun şifonyerleri tercih edebilirsiniz. Ahşap tasarımlar sayesinde hem geniş hem uzun ölçülerdeki şifonyer bebek odanızda şık bir görünüm sağlayacaktır.

Bebek odası mobilyaları içinde bulunan şifonyerin çekmece sayısı ölçülere göre değişiklik gösterebilir. Genellikle 4 kat çekmeceye sahip olacak şekilde üretilmektedir. Odanız darsa ve çok kalabalık görünmesini istemiyorsanız 3 kat çekmeceli şifonyerleri sipariş verebilirsiniz. Odanın ferah görünmesi bebeğin uykusu ve annenin düzeni için çok önemlidir. Bebek uyku saatlerinin çoğunu bu odada geçirmektedir. Oda sık kullanıldığı için hem annenin hem bebeğin rahatı önemlidir.Sallanan Tekli Sandalyeler

Temel bebek odası mobilyaları dışında tercih edeceğiniz ürünlerden biri sallanan tekli sandalyelerdir. Anneler bebeklerini sandalyede dinlenerek emzirebilirler. Annelerin ve bebeklerin rahat edebilmesi için bu sandalyeler konforunuza hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Eğer bebek odanız genişse sallanan tekli sandalye sayesinde çok rahat edeceksiniz.Bebek Odası Mobilya Modelleri

Bebek odası mobilya modelleri genel olarak modern tarzda yani sade üretilmektedir. Bebeğin odasının ferah görünmesi önemli olduğu için modern çizgiler tercih edilmiştir.

Bebek odası modelleri tasarlanırken güvenlikli olmasına dikkat edilmiş ve bebeğin huzurlu uyuyabilmesi için konforlu olmasına dikkat edilmiştir.Bebek Odası Dekorasyonu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek odasını dekore ederken doğru parçaları seçmek bazen zor olabilir. Yüzlerce çeşit arasında seçim yapmak sizin için kolay olmayacaktır. Bebek odası mobilyaları uzun süreli kullanım imkânı sağlamalıdır. İlk üç yıl içerisinde bebekler hızlı değişim göstermektedir. Mobilyalarınızı sağlam ve uzun ömürlü seçerseniz bebek odası eşyalarını devamlı değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Dikkat edilmesi gereken ikinci önemli konu ise gereksiz eşyalardan kaçınmaktır. Bebekler büyüdükleri ve emekledikleri zaman geniş alana ihtiyaç duyarlar. Bebek odasını dekore ederken gereksiz ve fazlalık eşyalardan kaçınarak odayı ferahlatabilirsiniz. Böylece bebeğinizin bir yerlere çarpıp darbe alma riskini azaltmış olacaksınız. Kısaca bebeğinizin güvenliğini her zaman göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Uyum bebek odası dekorasyonu için olmazsa olmaz bir faktördür. Bebek odası görünümüne önem veriyorsanız uyumlu olması şarttır. Bebek odası mobilyaları seçimini ayrı ayrı yapıyorsanız hepsinin ortak bir tarzı yansıtması gerekir. Mobilyaların renkleri, tasarımları, modelleri birbirinden farklı olursa odada kalabalık ve düzensiz bir görüntü yaratacaktır. Bu görüntüden kaçınmak için bebek odası mobilya takımı bakmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Bebek odası mobilya takımı seçerek fazla vakit kaybetmeden ve yorulmadan birbirleri ile uyumlu yatak, karyola, şifon ve gardırobu bir arada bulabilirsiniz.Bebek Odası Mobilya Fiyatları

Bebek odası mobilya fiyatları birden fazla faktöre göre değişmektedir. Bebek odası mobilyaları sahip oldukları modele göre piyasada farklı fiyatlarda bulunabilir. Her bebek odası mobilyaları aynı dayanıklılıkta üretilmemektedir. Dayanıklı ve sağlam görünüme sahip bebek odası mobilya fiyatları diğerlerine göre yüksek olabilir.

Bebek odası mobilya fiyatlarını etkileyen diğer faktör mobilya sayısıdır. Bazı bebek odası takımı içinde fazladan aksesuar bulunabilir. Eğer bebek odanız küçükse temel bebek odası mobilyalarıyla dekore ederek fiyatı uygun seviyeye çekebilirsiniz.

Bebek odası mobilya modelleri değiştikçe fiyat da değişebilir. Bazı bebek odası mobilya modelleri diğerlerine göre daha şık, modern ya da sade olabilir. Bu faktörler de fiyatın artışına yada azalışına sebep olabilir. Bebek odası dekore ederken bebeğin güvenliği başta olmak üzere ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçimler yaparsanız bütçenize uygun her çeşit modelde ve tarzda bebek odası mobilyaları bulmak mümkündür.

Özellikle sitemizdeki bebek odası mobilya takımlarına bakarak her çeşit tarza hitap eden çocuk odası mobilya modellerini seçebilirsiniz. Ayrıca güvenlikli alışveriş sistemi sayesinde mobilyalarınızı adresinize teslim alabilirsiniz.